На Одещині провели Тиждень здорового харчування
Протягом тижня у закладах освіти Одещини відбувалися тематичні заходи, присвячені формуванню культури харчування, здорових звичок та відповідального ставлення до власного здоров’я. Для дітей, молоді, батьків були організовані інтерактиви, тематичні зустрічі, майстер-класи, дегустації корисних страв, спортивні активності та родинні заходи. Тиждень здорового харчування на Одещині проведено в рамках реалізації реформи шкільного[…Читати далі…]
Читати далі