Вишита стрічка пам’яті – символ вдячності, який має об’єднати Одещину
21 травня, у День вишиванки, Одещина долучиться до всеукраїнської ініціативи вшанування пам’яті полеглих захисників і захисниць України.
Цьогоріч традиційний День вишиванки доповнить нова важлива традиція – «Вишита стрічка пам’яті». Її ініціювали громадські організації «Всесвітній День Вишиванки», Платформа пам’яті «Меморіал» та департамент соціальної політики Чернівецької міської ради.
Символом пам’яті та вдячності стане вишита стрічка, яку можна прикріпити біля портретів на Алеях Героїв, біля пам’ятних дошок у закладах освіти, на будинках чи місцях роботи наших Героїв.
Пов’язування вишитої стрічки – це про зв’язок поколінь, про бережність, любов і відповідальність за пам’ять про тих, завдяки кому ми маємо можливість жити, навчатися, працювати й одягати українську вишиванку у вільній країні.
Закликаємо освітянську спільноту Одещини, керівників закладів освіти, педагогів, студентів, школярів, батьківську громадськість та молодь долучитися до цієї важливої ініціативи.
Нехай у кожній громаді, у кожному закладі освіти з’явиться своя вишита стрічка пам’яті, як знак шани, вдячності та незламної пам’яті про наших Захисників і Захисниць.
Стрічку можна вишити власноруч або придбати готову у магазинах тканин, крамницях товарів для рукоділля чи канцелярських відділах.
Пам’ятаймо тих, завдяки кому сьогодні маємо можливість навчати, навчатися і жити під українським прапором
