На Одещині провели Тиждень здорового харчування

Протягом тижня у закладах освіти Одещини відбувалися тематичні заходи, присвячені формуванню культури харчування, здорових звичок та відповідального ставлення до власного здоров’я.

Для дітей, молоді, батьків були організовані інтерактиви, тематичні зустрічі, майстер-класи, дегустації корисних страв, спортивні активності та родинні заходи.

Тиждень здорового харчування на Одещині проведено в рамках реалізації реформи шкільного харчування, започаткованої за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Фіналом Тижня у Міжнародний день сім’ї став обласний фестиваль здорової їжі, який одночасно відбувся на базі трьох сучасних кулінарних хабів:

  • Північного професійного коледжу;
  • Дунайського центру професійної освіти;
  • Одеського центру професійно-технічної освіти.

До фестивалю долучилися учні, студенти, майстри виробничого навчання, представники батьківської громадськості, соціальні партнери та навіть діти й педагоги із сусідньої Миколаївської області. Участь у заходах Тижня здорового харчування та обласному фестивалі здорової їжі взяв також директор Департаменту освіти і науки Олександр Лончак.

У межах фестивалю працювали тематичні локації.Гості мали можливість скуштувати страви, приготовані з сезонних продуктів, ознайомитися з сучасними підходами до організації здорового харчування та взяти участь у спільних кулінарних активностях.

Проведення Тижня здорового харчування вкотре засвідчило: формування культури здорового способу життя починається саме з освіти, родини та спільної відповідальності за майбутнє дітей.

#ТижденьЗдоровогоХарчування #ОсвітаОдещини #ОдеськаОВА