Шановні колеги! Дорогі діти й батьки!
У цьому році Останній дзвоник звучить особливо. Не просто як завершення навчального року, а як доказ того, що ми вистояли. Щоранку наші діти прокидалися не лише від сонця. Вчителі проводили уроки між повітряними тривогами. Батьки, стискаючи телефони в руках, чекали короткого повідомлення: «Я в укритті. Все добре». А потім знову[…Читати далі…]
Читати далі