В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАРТУВАВ «ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ»
11 травня 2026 року в закладах загальної середньої освіти Одеської області розпочався «Тиждень здорового харчування», який триватиме до 15 травня та завершиться проведенням «Фестивалю здорового харчування». Ініціатором проведення тематичного Тижня є Департамент освіти і науки за підтримки Одеської обласної державної адміністрації в межах реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на[…Читати далі…]
Читати далі