Стартував тиждень ментального здоров’я та протидії негативним явищам
З 18 по 22 травня у закладах освіти Одещини проходитиме Тиждень ментального здоров’я та протидії негативним явищам у дитячому й молодіжному середовищі. Сьогодні, в умовах війни, ми маємо говорити з дітьми не лише про навчання, а й про емоційну стійкість, довіру, відповідальність та вміння сказати «ні» небезпеці. Особливу увагу буде[…Читати далі…]
Читати далі