Освіта Одещини – у вишиванці
У День вишиванки до традиційного обласного флешмобу долучилися тисячі учнів, студентів, педагогів, вихователів, викладачів з усіх куточків Одещини. Світлини у вишиванках заполонили соціальні мережі, класи, аудиторії, шкільні подвір’я та серця.
Сьогодні це було значно більше, ніж просто гарна традиція.
Це про єдність.
Про вдячність.
Про українську ідентичність, яку неможливо зламати.
Кожна вишиванка нині – особлива. Бо за кожним орнаментом стоїть родина. Пам’ять. Дім. Україна.
І особливо щемливо бачити дітей – усміхнених, світлих, щирих, які змалку знають: бути українцем – гордість.
Департамент освтіи і науки Одеської ОДА щиро дякує кожному, хто долучився до цього теплого вишиваного челенджу. Саме з таких моментів народжується відчуття великої родини, яка попри всі виклики тримається разом.



