Шановні колеги! Дорогі діти й батьки!
У цьому році Останній дзвоник звучить особливо. Не просто як завершення навчального року, а як доказ того, що ми вистояли.
Щоранку наші діти прокидалися не лише від сонця. Вчителі проводили уроки між повітряними тривогами. Батьки, стискаючи телефони в руках, чекали короткого повідомлення: «Я в укритті. Все добре». А потім знову – портфелі, зошити, контрольні, перерви, останні дзвоники…
І дивишся на цих дітей – високих, серйозних, дуже дорослих не за віком – і серце стискається.Бо вони вміють те, чого не повинно знати жодне дитинство: розрізняти звуки шахедів, засинати під вибухи, цінувати звичайний урок, ніби маленьке свято життя. Та, попри все, вони мріють. Закохуються. Сперечаються. Будують плани на майбутнє. І саме тому Україну неможливо перемогти.
Дорогі випускники Одещини!
Сьогодні для вас дзвенить не просто шкільний дзвоник. Сьогодні звучить перша нота вашого дорослого життя. Нехай вона буде сильною. Чистою. Справжньою. Пам’ятайте своїх учителів. Бережіть батьків. Сміливо крокуйте до своїх мрій!
Низький уклін нашим захисникам і захисницям, всім, завдяки кому українські діти мають можливість навчатися, мріяти й відпочивати влітку.
Зі святом Останнього дзвоника, дорога освітянська родино Одещини!
Ми пишаємося вами. І віримо в кожного з вас! Безпечного й мирного літа, яскравих вражень та теплих моментів!
