В Болградському районі урочисто стартував ІІІ етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

10 лютого 2026 року в місті Арциз Болградського району відбулося урочисте відкриття районного етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

З початком змагань юних спортсменів привітали голова Болградської РДА Михайло Шарафаненко, Арцизький міський голова Сергій Парпуланський, а також колеги-освітяни.

Варто зазначити, що у сезоні 2025–2026 до участі у лігах долучилися 105 команд із 10 громад Болградщини. Учні змагатимуться у таких видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування, черліденг, регбі, гандбол, шахи, легка атлетика та настільний теніс.

Під гаслом #РазомДоПеремоги стартував третій (районний) етап змагань з баскетболу серед учнів 5–9 класів. У боротьбу за першість вступили команди з Арцизької, Болградської, Василівської та Бессарабської громад району.

Департамент освіти і науки Одеської ОДА дякує організаторам, тренерам і всім учасникам за натхнення, енергію та прагнення до перемоги. Бажаємо чесної гри, драйву, яскравих емоцій та вдалих стартів! Переможців із нетерпінням чекаємо на обласних майданчиках, де вони продовжать боротьбу за честь своєї школи, громади та Одещини.

Нагадаємо, проєкт започаткований за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та має на меті популяризацію спорту серед учнівської молоді, формування культури здорового способу життя, розвиток лідерських якостей та командного духу.

На Одещині ці змагання з кожним роком набувають дедалі більшої популярності та об’єднують найсильніші шкільні команди, виховуючи чемпіонів, у тому числі всеукраїнського рівня.