В Болградському районі урочисто стартував ІІІ етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
10 лютого 2026 року в місті Арциз Болградського району відбулося урочисте відкриття районного етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». З початком змагань юних спортсменів привітали голова Болградської РДА Михайло Шарафаненко, Арцизький міський голова Сергій Парпуланський, а також колеги-освітяни. Варто зазначити, що у сезоні 2025–2026 до участі у лігах долучилися 105[…Читати далі…]
Читати далі