Стартувала “Школа молодого науковця”
За ініціативи Ради молодих вчених при ООДА розпочала роботу в онлайн-форматі «Школа молодого науковця Одещини» – освітня ініціатива, покликана підтримати та об’єднати молодих дослідників регіону. Захід відкрила заступник директора Департаменту освіти і науки Одеської ОДА Таїса АБОЗІНА: «Шановні колеги, представники наукової спільноти! Від імені керівництва Департаменту освіти і науки та[…Читати далі…]
Читати далі