12 травня -день суперфудів!

У закладах освіти Одещини триває «Тиждень здорового харчування» – важлива ініціатива, яка об’єднує учнів, педагогів, батьків та громади навколо спільної мети: формування здорового покоління.

Приємно бачити, як школи області творчо, сучасно та з великою відповідальністю підходять до проведення тематичних заходів, уроків, квізів, інтерактивів та інформаційних кампаній.

12 травня -день суперфудів! Школярі дізнаються:

-які продукти називають суперфудами;

-чому овочі, фрукти, ягоди, горіхи та крупи важливі для організму;

– як харчування впливає на енергію, концентрацію, настрій і здоров’я тощо.

Здорове харчування сьогодні – це не лише про меню у шкільній їдальні. Це про культуру життя, турботу про здоров’я дітей, формування правильних звичок та відповідального ставлення до власного майбутнього.

Особливо цінно, що діти навчаються цьому у цікавому форматі – через спілкування, командну роботу, гру та практичний досвід.

Разом створюємо сучасний, безпечний та комфортний освітній простір для наших дітей.