12 травня -день суперфудів!

У закладах освіти Одещини триває «Тиждень здорового харчування» – важлива ініціатива, яка об’єднує учнів, педагогів, батьків та громади навколо спільної мети: формування здорового покоління. Приємно бачити, як школи області творчо, сучасно та з великою відповідальністю підходять до проведення тематичних заходів, уроків, квізів, інтерактивів та інформаційних кампаній. 12 травня -день суперфудів![…Читати далі…]

Читати далі