4 роки незламності
24 лютого. День, який змінив нас назавжди.
Чотири роки тому наша країна прокинулася від вибухів.
Разом із мільйонами українців освітяни Одещини зустріли той ранок з тривогою, і разом з тим з відповідальністю.
Ми втрачали. Ми рятували. Ми вчилися працювати в умовах сирен, відключень, руйнувань.
Але ми не зупинили освіту.
У пам’ять про наших дітей і вчителів, які стали до лав Збройних Сил.
Про колег та випускників, чиї життя так жорстко і безжально забрала війна. Про кожного, хто заплатив найвищу ціну за право України бути.
Освіта вистояла. Бо вистояли люди.
Бо в кожній школі, в кожному класі, у кожній аудиторії – віра, що знання сильніші за темряву.
Схиляємо голови.
Пам’ятаємо. Тримаємось заради дітей, заради майбутнього, заради України.
