4 роки незламності

24 лютого. День, який змінив нас назавжди.

Чотири роки тому наша країна прокинулася від вибухів.

Разом із мільйонами українців освітяни Одещини зустріли той ранок з тривогою, і разом з тим з відповідальністю.

Ми втрачали. Ми рятували. Ми вчилися працювати в умовах сирен, відключень, руйнувань.

Але ми не зупинили освіту.

У пам’ять про наших дітей і вчителів, які стали до лав Збройних Сил.

Про колег та випускників, чиї життя так жорстко і безжально забрала війна. Про кожного, хто заплатив найвищу ціну за право України бути.

Освіта вистояла. Бо вистояли люди.

Бо в кожній школі, в кожному класі, у кожній аудиторії – віра, що знання сильніші за темряву.

Схиляємо голови.

Пам’ятаємо. Тримаємось заради дітей, заради майбутнього, заради України.