Освітяни, які стали на захист України

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця — день вшанування мужності та патріотизму людей, які у вирішальні для держави моменти добровільно стали на її захист.

Серед тих, хто без вагань змінив класні кімнати на військові підрозділи, – вчителі, керівники закладів освіти, майстри виробничого навчання, працівники освітньої сфери Одещини. Вони, як і тисячі українців, стали до лав захисників, щоб боронити свободу та незалежність України.

Сьогодні освітня родина Одещини має своїх героїв. 91 ветеран війни повернувся до освітньої сфери, передаючи учням не лише знання, а й безцінний досвід мужності, стійкості та любові до Батьківщини.
712 освітян області нині продовжують нести службу в лавах ЗСУ та інших підрозділах сектору безпеки і оборони.

На жаль, війна має свою високу ціну.
29 освітян Одещини віддали життя за Україну. Їхній подвиг назавжди залишиться у пам’яті освітньої спільноти області.

Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих та висловлюємо глибоку вдячність усім добровольцям, які стали на захист держави. Їхня відвага, самопожертва і любов до України є прикладом для молодого покоління.

Освіта Одещини пам’ятає своїх героїв і пишається ними.

Слава українським добровольцям!
Слава Україні!