Асоціація міст: масштабний семінар освітян-управлінців

Очільники Департаментів міських управлінь освіти усієї країни з’їхалися в сонячну і привітну Одесу, щоб взяти участь у семінарі з питань організації діяльності органів управління освіти у рамках засідання освітньої секції Асоціації міст України. Приємно, що такі заходи знову проходять в очному форматі, адже освітяни дуже скучили за живим спілкуванням та обміном досвідом не через екран монітору, а на місцях.

У своєму вітальному слові директор Департаменту освіти і науки Олександр Лончак, окрім окреслення перспектив розвитку галузі, подякував освітянам, зокрема й Одеси та всієї області, за значний особистий внесок у волонтерську діяльність щодо підтримки Збройних Сил України. Детально зупинився на питаннях безпеки в закладах освіти, реалізації реформи шкільного харчування (одесити тримають марку лідерів в модернізації харчоблоків та впровадженні нового меню), планах на очний освітній процес з 1 вересня тощо.

Розповів колегам про гарний приклад взаємодії, підтримки та співпраці області з містом. Про те, як навчилися жити та працювати в особливих умовах воєнного стану, саме цим прискорюючи нашу перемогу! Акцентував на тому, що ми не розділяємо дітей на міських та сільських. І про одне, найбільше бажання: аби скоріше настав мир, і здобувачі освіти повернулися до своїх закладів і вчилися очно, адже це найбільш якісна форма здобуття освіти.