Асоціація міст: масштабний семінар освітян-управлінців

Очільники Департаментів міських управлінь освіти усієї країни з’їхалися в сонячну і привітну Одесу, щоб взяти участь у семінарі з питань організації діяльності органів управління освіти у рамках засідання освітньої секції Асоціації міст України. Приємно, що такі заходи знову проходять в очному форматі, адже освітяни дуже скучили за живим спілкуванням та[…Читати далі…]

Читати далі

Уряд затвердив надання субвенції

Місцеві бюджети отримають 1,5 млрд грн державної субвенції для облаштування безпечних умов у закладах середньої освіти. Розподілятися ці кошти будуть між областями на основі даних щодо кількості учнів, які навчаються у дистанційному та змішаному форматі. За рахунок державної субвенції будуть реалізовуватися проєкти, пов’язані з будівництвом, реконструкцією, реставрацією та капітальним ремонтом[…Читати далі…]

Читати далі