ЗОЛОТО УКРАЇНИ ЗНОВУ ЇДЕ НА ОДЕЩИНУ!
Маємо ще один привід для неймовірної гордості! У фіналі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який відбувся в Ужгороді, команда дівчат Овідіопольського ліцею імені Тараса Шевченка здобула перемогу та стала чемпіоном України з гандболу. І це вже друге золото всеукраїнського фіналу шкільних ліг, яке виборює Одещина у нинішньому сезоні. Наші діти[…Читати далі…]
Читати далі