Одещина визначила найсильніших: хто представить регіон на наступному етапі «Пліч-о-пліч»

28 квітня у спорткомплексі Одеського національного морського університету відбулася урочиста церемонія нагородження чемпіонів і призерів ІІ (обласного) етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з волейболу серед чоловічих і жіночих команд.

Перед церемонією відбулися вирішальні матчі серед жіночих команд – напружені та емоційні.

Чемпіонками стала команда Одеської державної академії будівництва і архітектури, яка у фіналі здолала господарок майданчика – команду Одеського національного морського університету з рахунком 2:1.

Бронзові нагороди виборола команда Південноукраїнського національного педагогічного університету імені Ушинського, обігравши Одеський національний економічний університет — 2:0.

У чоловічих змаганнях (які завершилися 9 квітня) призова трійка виглядає так:

чемпіон – Національний університет «Одеська юридична академія»;

срібний призер – Одеський національний економічний університет;

бронзовий призер – Одеський національний морський університет.

Участь у церемонії нагородження взяла заступник директора Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Таїса АБОЗІНА, яка привітала учасників і переможців, підкресливши важливість розвитку студентського спорту, командного духу та підтримки молоді навіть у складних умовах сьогодення.

Таким чином, Одещину на міжобласному етапі представлятимуть:

— жіноча команда ОДАБА;

— чоловіча команда Національного університету «Одеська юридична академія».

Попереду – новий виклик: боротьба за вихід до всеукраїнського фіналу разом із командами з Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Кіровоградської областей.

Тримаємо кулаки за наших! Одещина – пліч-о-пліч із найсильнішими.