Проведено засідання атестаційної комісії обласного рівня
16 квітня 2026 року, під головуванням директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, голови атестаційної комісії Олександра Лончака, у змішаному форматі відбулося чергове засідання атестаційної комісії.
Цьогоріч на розгляд комісії подано документи від 27 закладів освіти, зокрема:
▪️ 9 приватних закладів загальної середньої освіти;
▪️ 2 приватні заклади дошкільної освіти;
▪️ 1 заклад фахової передвищої освіти;
▪️ 3 заклади професійної (професійно-технічної) освіти;
▪️ 6 закладів інших відомств (МОЗ, служби у справах дітей);
▪️ 6 закладів обласної комунальної власності.
У межах засідання розглянуто 48 атестаційних справ, із них 8 — керівників закладів освіти.
- За результатами атестації:
13 педагогічним працівникам присвоєно ІІ кваліфікаційну категорію;
7 – першу кваліфікаційну категорію;
3 – вищу кваліфікаційну категорію; - 1 педагогічному працівнику присвоєно педагогічне звання «Старший учитель».
Ще трьом педагогам атестацію перенесено з поважних причин. Також комісією підтверджено раніше присвоєні кваліфікаційні категорії та педагогічні звання.
Кожна атестаційна справа – це не лише документи, а й професійний досвід, відповідальність, щоденна праця та відданість обраній справі. Освітяни Одещини вкотре демонструють високий рівень фаховості, управлінської спроможності та щире прагнення до розвитку своїх закладів і підтримки учнівської молоді.
Щиро вітаємо педагогічних працівників, які успішно пройшли атестацію. Бажаємо подальших професійних здобутків, натхнення та нових досягнень на благо освіти Одещини та України.
