На Одещині відкрито оновлений інклюзивно-ресурсний центр

18 березня Болградська громада зробила ще один важливий крок до розбудови доступної та якісної освіти. Під час робочого візиту директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександра Лончака відбулося урочисте відкриття оновленого інклюзивно-ресурсного центру. Це значно більше, ніж модернізоване приміщення – це сучасний простір підтримки, розвитку та впевненості[…Читати далі…]

Читати далі