Шкільна їдальня – більше, ніж просто обід: на Одещині продовжується впровадження реформи шкільного харчування

Напередодні Міжнародного дня шкільного харчування директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак відвідав один із ліцеїв області та ознайомився з організацією харчування учнів. Під час візиту відбулося спілкування з кухарями та школярами. Діти поділилися враженнями від шкільного меню та зазначили, що із задоволенням споживають салати, м’ясні[…Читати далі…]

Читати далі