Є золота медаль!

6-7 січня у м. Київ відкрилися  XXVІІІ  змагання з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти». 21-річний легкоатлет  Владислав ШЕПЕЛЄВ завоював золоту медаль у потрійному стрибку, показавши в кращій зі спроб результат 15 м 68 см.

Ще одну медаль  завоював на цих змаганнях 17-річний Дмитро УСЕНКО, який став третім в бігу на 60 м з/б серед юніорів (9,43 секунди).

Поруч з п’єдесталом зупинилися ще два вихованця: 18-річний Віктор ЯНЕНКО посів 4-е місце у стрибках в довжину (7,11), 19-річний Нікіта СТАДНЮК став 5-м в потрійному стрибку – 14,43 м.

Всі  спортсмени – вихованці Одеської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (тренери – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК)

Серед легкоатлетів Одеської області Владислав найближчий за інших до виконання олімпійського нормативу. В потрійному стрибку він складає 17 м 22 см. Кваліфікація стартує 01 липня 2023 року.

Вітаємо! Бажаємо нових перемог та рекордів!