Відкрито простір психологічного розвантаження

У сучасному світі, а в Україні ще й в умовах війни, де ми постійно стикаємося зі стресами, додатковими навантаженнями, чуттєвими викликами, важливо знайти час для себе та свого емоційного благополуччя. З турботою про психоемоційне здоров’я колег та здобувачів освіти на базі ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського» відкрито простір психологічного розваження для освітян та “Безпечний простір для дівчат”.

Директор Департаменту освіти і науки Олександр Лончак разом із заступником голови Одеської ОДА Антоном Шалигайлом побували у закладі та оглянули осередки ментального піклування, що створені в межах впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», якою опікується перша леді Олена Зеленська, «Благодійним Фондом Вітри змін» за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Німеччини. Саме завдяки такому партнерству Одеської обласної державної адміністрації ми покращуємо психологічний клімат у колективах, формуємо простір турботи та довіри. Тепер у професійному ліцеї є додаткові можливості для воркшопів, тренінгів та інших подій, спрямовані на розвиток та самовдосконалення, емоційну та психологічну підтримку, ресурси для релаксації та відновлення як викладачів, так і здобувачів освіти, які проживають у гуртожитку.

Висловлюємо вдячність нашим партнерам за підтримку галузі та сприяння психоемоційному відновленню учасників освітнього процесу через такі корисні й потрібні ініціативи.