Облаштовуємо безпековий простір

Під пильним контролем директора Департаменту освіти і науки Олександра Лончака триває продовження організації безпекових просторів на території закладів освіти. Вже майже рік ми не зупиняємося. Тож подяка відповідальним засновникам, які розуміють усю важливість облаштування, капітальних ремонтів та будівництва укриттів. Наразі зі школами в області ситуація непогана, переходимо до садочків. Якісна дошкільна освіта в умовах війни – задача номер один! Маємо сьогодні потужний мотиваційний приклад співпраці на всіх рівнях – і органів місцевої влади, і освітян, як управлінців, так і звичайних педагогів-дошкільників, і комунальних служб, і батьків та причетних, чиїми руками створено абсолютно з нуля (і це красномовно видно по фото) укриття Холмського закладу дошкільної освіти Болградського району. Закотили рукава усі! Бо чужих дітей не буває. До справи підійшли з усією серйозністю: побудували туалети, належним чином зробили каналізацію, вентиляцію, поручні, обігрів, пожежний щит, забезпечили приміщення, згідно усіх вимог, медикаментами, питною водою, навіть принесли іграшки й методичну літературу. Сил докладено чимало. Все, щоб діткам було затишно. За повідомленням керівника органу управління освітою Арцизької громади, вже з 3 квітня 2023 року очний освітній процес у дитячому садку відновлено, тут знову лунає дитячий сміх (що може з цим зрівнятися?).

“У кожному найменшому куточку новоствореної захисної споруди відчувається любов. До обраної справи. До дітей. До України. Віриться в краще! Дякую, колеги! Зміни просто вражаючі! Хочу такого ж результату у кожному закладі. Наші мужні діти того варті!” – наголосив Олександр Анатолійович.