Переходимо на дистанційне навчання!
Шановні освітяни, учні, студенти, батьки!
У ці страшні хвилини, які переживає наша країна, ми – разом! Головне для нас, щоб всі ви були у безпеці! Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Спускайтеся в укриття! Уроки і заняття в цей час не проводяться!
Звертаємо увагу керівників органів управління освітою, керівників закладів: видано розпорядження начальника Одеської ОВА Максима Марченка про перехід закладів освіти усіх типів і форм власності на дистанційне навчання до особливого розпорядження. Виконуємо!
Бережіть себе і дітей! Це наразі головне!
Ми зможемо! Переможемо! А терористи понесуть покарання! Не сумнівайтеся! Довіряймо ЗСУ і підтримуймо наших захисників та здобувачів освіти!
