Шановні колеги, друзі, партнери, молодь!
Світле свято Великодня нагадує нам про відродження, віру та надію. Нехай цього дня ваші серця наповняться світлом, душі – гармонією, а родини – теплом та затишком.
Бажаємо, щоб кожен ваш день був сповнений радості, натхнення та нових досягнень у навчанні та професійній діяльності. Нехай Великдень принесе мир, злагоду та віру у найкраще, об’єднує нас у добрі справи та дарує сили для нових здобутків.
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!
З повагою
Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації
