Всесвітній день ментального здоров’я
Заклади освіти Одещини долучилися до ініціатив, присвячених Всесвітньому дню ментального здоров’я, адже психологічна стійкість і підтримка – невід’ємна частина освітнього процесу сьогодні.
У межах об’єднувального тематичного концепту «Дотики підтримки» психодоги і педагоги провели з дітьми та учнівською молоддю дихальні вправи, рухові активності, заняття з арт-терапії, різноманітні практики й тренінги.
Активності проходили в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”, започаткованої першою леді України Оленою Зеленською. Її мета – формування культури, у якій піклування про ментальне здоров’я є такою ж природною частиною життя, як турбота про фізичне.
Під час бесід і практичних занять студенти, викладачі та учні говорили про важливість турботи про себе, вчилися розуміти власні емоції та надавати підтримку іншим.
Разом ми створюємо середовище, де емпатія, доброзичливість і взаємопідтримка стають нашими щоденними цінностями.


