Харчування школярів – пріоритет

У Кулевчанській громаді Білгород-Дністровського району стартувало безкоштовне гаряче харчування для учнів 1–11 класів! Так виглядає турботливий підхід засновника. Поки хтось ще налагоджує процеси, робить закупівлі, інші вже харчують дітей.

Раціональне та збалансоване харчування – ключ до здоров’я, розвитку та високої працездатності школярів.

Від 2 вересня безкоштовне харчування організовано у:

-Кулевчанському опорному закладі-ліцеї з початковою школою: 1–4 класи (153 учні), 5–11 класи (402 учні);

-Розівській гімназії з початковою школою;

-Сергіївському ліцеї.

Меню відповідає вимогам Міністерства освіти і науки України: збалансоване, різноманітне та корисне. Державна субвенція гарантує належний рівень харчування та підтримує формування здорових звичок з раннього віку. Плюс з цього року завдяки державній підтримці безкоштовне харчування стало доступним для всіх учнів, без винятку.

Висловлюємо щиру подяку Кулевчанській громаді, органу управління освітою, кухарям за небайдужість, якісне виконання своїх обов’язків та любов до своєї справи. Початок є – так тримати!

Здоров’я дітей – наша спільна відповідальність!