Година безбар’єрності
У межах Національного тижня безбар’єрності, що триватиме з 25 по 29 травня 2026 року, в Департаменті освіти і науки Одеської ОВА проведено «Годину безбар’єрності». Це формат відкритого професійного діалогу про те, якою має бути сучасна освіта. У центрі уваги – не лише інфраструктурна доступність, а й безбар’єрність мислення, комунікації та[…Читати далі…]
Читати далі