За лаштунками шкільного обіду
Четвертий день Тижня здорового харчування у закладах освіти Одещини пройшов під дуже символічною темою – «За лаштунками шкільного обіду». Сьогодні школи області відкрили двері туди, куди зазвичай учні та батьки зазирають нечасто – до шкільних їдалень та харчоблоків. І це був не просто день екскурсій. Це був день довіри, відкритості[…Читати далі…]
Читати далі