До уваги вступників із ТОТ

Вступникам із ТОТ не обов’язково складати НМТ — можна пройти співбесіду в закладі освіти з предметів НМТ. Якщо виїзд відбувся після 1 жовтня 2025 року або людина досі перебуває на ТОТ — вступ можливий без НМТ. Якщо ж виїзд був раніше — потрібні результати тесту, але діє квота-2. Квота-2 передбачає[…Читати далі…]

Читати далі