Директор Департаменту освіти і науки взяв участь у засіданні платформи «Діалог з громадами»
20 березня в онлайн-форматі пройшло перше засідання платформи «Діалог з громадами» у межах роботи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі заступника Керівника Офісу Президента України Віктора Микити та Міністра освіти і науки України Оксена Лісового. Захід об’єднав представників державної влади та керівників територіальних громад. «Діалог з[…Читати далі…]
Читати далі